Tartu koondise sügissemestri külalisõhtud

Seminari järel loeng, loengu järel seminar, lisaks ka seminari ettevalmistav seminar? Näed ainult kursusekaaslasi ja enda õppehoonet? Kui tudengielu kipub üksluiseks, siis põneva seltskonna ja silmaringi avardavad ettevõtmised leiad meie juurest.

EÜS Põhjala Tartu koondis ootab kõiki organiseerumata tudengeid külla oma õdusasse seltsikorterisse (Jakobi 23). Külalisõhtud toimuvad 22. ja 27. septembril ning 6. oktoobril algusega kell 20.00. Kahel viimasel õhtul saab enne külalisõhtu ametliku osa algust näha Põhjala igapäevaelu.

22. septembri külalisõhtul keskendume Põhjala ajaloole. Kuuleme, kust on selts alguse saanud ning kuidas jõudnud tänasesse päeva, kuidas tunda tänaval ära põhjalast ning millega me igapäevaselt tegeleme.

27. septembril olete juba kell 18.15 oodatud laulutundi ja pärast seda uudistama meie koosolekut. Ametliku osa lõppedes võtab õhtu juhtimise üle noortevanem vil! Anne. Kuulda saab värske tegevliikme ksv! Liidia meenutusi noorliikmeajast ning hallid ajurakukesed paneb särisema kilb. Õhtu lõpetame taas lauluga, sel korral aga hoopis võistluslikumas võtmes.

6. oktoobril saavad huvilised piiluda iganädalasesse noortetundi, mis algab kell 18.15. Tutvustatakse akadeemilisi organisatsioone ja seda, mis teeb Põhjala eriliseks. Lisaks meenutab ksv! Gerth, milline oli Põhjala noorliikmeelu kuus aastat tagasi. Õhtut jääb lõpetama üllatusetteaste.

Lisainfot annab Tartu koondise noortevanem vil! Anne: tartu-noortevanem@pohjala.ee

EÜS Põhjala