Tallinna koondise sügissemestri külalisõhtud

Sügissemestri esimesel poolel on võimalus osa saada erinevatest EÜS Põhjala Tallinna koondise ettevõtmistest. Veedame mõnusalt aega meie hubases südalinna korteris, seikleme linnas ja metsas ning teeme muud põnevat. See on hea võimalus tutvuda nii EÜS Põhjala kui ka akadeemiliste organisatsioonide tegevusega üldisemalt. Kõik üritused v.a matk saavad alguse meie Estonia pst 17 ruumidest.

Küsimuste korral oled oodatud kirjutama tallinn-vanamees@pohjala.ee

Tutvumisüritused Facebookis

Välispoliitika ettekandeõhtu – Margus Kolga

17. septembril kell 19:00 toimub ettekande- ja aruteluõhtu. Hetkeolukorast välispoliitikas tuleb rääkima Margus Kolga, Eesti suursaadik ÜRO juures. Pärast ettekannet toimub aruteluring. http://www.diplomaatia.ee/autor/margus-kolga/


Matk Põhjalaga – Kasemetsast Keilasse

19. septembril kell 9:25 koguneme Balti jaamas, et minna metsa seiklema! Põhjalased leiad Türi rongi peatumiskoha lähedalt valgete tudengimütside järgi. Kavas on ligikaudu 20km pikkune matkarada Kasemetsast Keilasse. Külastame Metsanurme-Üksnurme ajaloo- ja loodusõpperada, kaeme Keila jõe voolu ja vulinat ning Harjumaa muuseumit Keilas. Teel peame piknikut ja veedame mõnusalt aega looduses. Võta kaasa toidupoolis lõunasöögiks ja pane selga-jalga sügiseseks matkaks sobiv riietus (vihmakindel ja mugav).


Linnaorienteerumine – orienteerumismäng vanalinnas

22. septembril kell 19.00 ootame huvilisi meie ruumidesse, et esmalt omavahel tutvuda. Tund hiljem suundume vanalinna lõbusale orienteerumismängule. Hiljem naaseme Põhjalasse, et selgitada välja võitjad, muljetada ja süüa kooki.


Fotojaht

1. oktoobril kell 19.00 on võimalus proovile panna nii oma esinemis- ja lavastamisoskused kui fotograafimeisterlikkus ning ühtlasi tutvuda meie organisatsiooniga.


Mängude õhtu

8. oktoobril kell 19:00 toimuval mängude õhtul saab mõõtu võtta laua-, pilli-, seltskonna- ja videomängudes. Jõuvarusid taastame pitsaga ning õhtu lõpul selgitame välja võitjad.


Piljard

16. oktoobril kell 19:00 ootame kõiki tudengeid Põhjalasse, Estonia pst 17. Tutvume, mängime vabas õhkkonnas harilikku ja Vene piljardit. Lisaks piljardile on võimalus tutvuda meie seltsikorteri ja igapäevaste tegemistega.


Külalisõhtu

20. oktoobril kell 19.00 lõpetame tutvumisürituste sarja traditsioonilise külalisõhtuga, kus on võimalus kuulata lühitutvustust meie ajaloost ja tegevusest ning näeb meie ruume. Õhtu jooksul on võimalus hankida uusi teadmisi, meelde tuletada olemasolevaid ja kindlasti veeta õhtu heas seltskonnas.

EÜS Põhjala