Tallinna koondise sügissemestri külalisõhtud

Praegune või endine tudeng, tule liitu Eesti Üliõpilaste Seltsiga Põhjala! Saa osa tõelisest tudengielust, omanda eluks vajalikke oskuseid, laienda tutvusringkonda ja avarda silmaringi väljaspool oma eriala! Liikmetele toimuvad iganädalaselt erinevad üritused – ägedad peod, põnevad matkad, filmiõhtud, harivad ettekanded, mälumängud ja spordiüritused.

Liitumiseks külasta meie külalisüritusi. Kui üksi ei julge, siis võta sõber kaasa! Kõik üritused toimuvad Vabaduse väljaku trollipeatuse kõrval Estonia pst 17 asuvas korteris. Õigel ajal saabujaid tervitavad küljepealse ukse juures meie valgete mütsidega liikmed.

R, 22.09 19.00 Pubiralli

Hoogne pubiralli orienteerumismängu stiilis  osavõtjad peavad meeskondadena läbima 5-st pubist koonseva raja, kus igaühes antakse ülesanne ühes järgnevais mängus: lauajalgpall, lauatennis, piljard, beerpong, noolevise. Üritus algab Estonia pst 17 meeskondade kokkupanemisega ja lõpeb sealsamas järelpeoga.

N, 28.09 19.00 Seltskonnamängude õhtu

Jagame kõiki segavõistkondadesse ja võtame mõõtu erinevates mängudes, mis nõuavad head silma, kiiret mõistust ja osavust.

N, 05.10 19.00 Mängude õhtu Xbox Kinectiga

Võistleme Xbox Kinecti füüsilist liikumist nõudvates mängudes. Saab proovile panna nii oma reaktsioonikiiruse, paindlikkuse kui oskuse ettenäidatud liigutusi võimalikult täpselt järgi teha.

R, 13.10 20.00 Pidulik külalisõhtu krambambuli tegemisega

Viimane külalisõhtu on pidulik reedene üritus, kus istutakse laua ääres, aetakse juttu, süüakse, lauldakse ning õhtu naelana toimub iidse ja müstilise tudengijoogi krambambuli valmistamine.

Kõigil üritustel pakutakse kohapeal suupisteid ning avatud on tudengibaar.

EÜS Põhjala on 1884. aastal asutatud üliõpilasselts, kuhu kuuluvad nii mees- kui naistudengid ja mis tegutseb nii Tallinnas kui Tartus. Vt https://www.facebook.com/EUS.Pohjala/

 

EÜS Põhjala