Tallinna koondise kevadsemestri külalisõhtud

Praegune või endine tudeng, tule liitu Eesti Üliõpilaste Seltsiga Põhjala! Saa osa tõelisest tudengielust, omanda eluks vajalikke oskuseid, laienda tutvusringkonda ja avarda silmaringi väljaspool oma eriala! Liikmetele toimuvad iganädalaselt erinevad üritused – ägedad peod, põnevad matkad, filmiõhtud, harivad ettekanded, mälumängud ja spordiüritused.

Liitumiseks külasta meie külalisüritusi. Kui üksi ei julge, siis võta sõber kaasa! Kõik üritused toimuvad Roosikrantsi 8b asuvas seltsikorteris. Õigel ajal saabujaid tervitavad ukse juures meie valgete mütsidega liikmed.

R, 09.02 19.00 Seltskonnamängude õhtu

Mõõtu võetakse erinevates lõbusates mängudes, kus saab proovile panna nii oma osavuse, kiiruse kui ka muud anded.

R, 16.02 19.00 Lõbus karakterimängude õhtu

Kui hästi oskad Sina olla karakteris ja lahendada mõistatusi? Kui hästi oskad ära arvata teiste karaktereid? Seda saad teada, kui tuled karakterimängude õhtule.

K, 21.02 19.00 Mängude õhtu Xbox Kinectiga

Võistleme Xbox Kinecti füüsilist liikumist nõudvates mängudes. Saab proovile panna nii oma reaktsioonikiiruse, paindlikkuse kui oskuse ettenäidatud liigutusi võimalikult täpselt järgi teha.

R, 02.03 20.00 Pidulik külalisõhtu krambambuli tegemisega

Viimane külalisõhtu on pidulik reedene üritus, kus istutakse laua ääres, aetakse juttu, süüakse, lauldakse ning õhtu naelana toimub iidse ja müstilise tudengijoogi krambambuli valmistamine.

Kõigil üritustel pakutakse kohapeal suupisteid ning joogipoolist.

EÜS Põhjala on 1884. aastal asutatud üliõpilasselts, kuhu kuuluvad mees- ja naistudengid ja mis tegutseb Tallinnas ja Tartus. Vt https://www.facebook.com/EUS.Pohjala/

 

EÜS Põhjala