Tallinna koondis

Tegevliikmed

EesnimiPerekonnanimiCoetusErialaAmet
Margus Ader2015/IIajaloo- ja ühiskonnaõpetaja, magvanamees
TriinEvard2018/Ilogistika
MartinGrosberg2017/Ielektrotehnika, elektroonika, magspordivanem
Keiu-AnettHellaste2012/IIbiomeditsiin, MSc
MattisKäst2018/Ielektritehnikaarvutivanem
MeelisLutsar2018/Iinformaatikakirjatoimetaja
LennartLüsi2011/IIinformaatikalaekur
Erki Maido2016/IIajalugu, magkohtu liige
JevgeniMatin2011/IIelektroenergeetika, MSc
MarkMeema2011/IIgeotehnoloogia, MSc
TriinuRannula2015/Iinfoteadus, mag
AdelheidRekker2014/Irõiva- ja tekstiiliala ressursikorraldus
Laura-MariaRiisalu2017/Iajaloo- ja ühiskonnaõpetaja, magarhivaar
Taavi Rikanson2015/IIinfotehnoloogiarevisjonikomisjoni liige
LeoRummel2009/IIsoojusenergeetika, dokkohtu liige
ElinaRätsep2016/IIromaani keeled ja kultuuridraamatukoguvanem, kroonik
SandraSagor2017/IIgeoökoloogia, BScmagister referendi
JelizavetaSalnikova2018/IIbioloogia (kõrvalainega)esimees
MeritSalumets2016/IIintegreeritud loodusteadused
MärtSaum2012/Igeotehnoloogiamagister cantandi
AiaSimm2009/IImolekulaarne biokeemia, MSckohtu liige
JörgenSlet2012/Ikeemia, BSc
SigridTeppart2011/IIinfokorraldus
Klaus Erik Tihhonov2017/IIfilosoofiamajavanem
Mihkel Vaher2014/II informaatikajoogivanem
Nele Viks2015/IIürituste korraldamine, BA (Honors)abiesimees

Noorliikmed

EesnimiPerekonnanimiCoetusErialaAmet
DoloresEamets2020/IIärikorraldus ja turundus Euroopas
KärtKoolmann 2019/IIpedagoogika
KristiineKört2020/IIrakenduslik majandusteadus
MarkusLensment2020/Ipedagoogika
VictoriaMitt2020/IIettevõtlus ja ärijuhtimine
Eerik SvenPuudist2020/IIinformaatika
HenrietteSülluste2020/IIeripedagoogika
AliideVainikko2020/IIäriinfotehnoloogia
KaiVallikivi2020/IIkunstiteadus ja visuaalkultuuri uuringud

Eemalviibijad

EesnimiPerekonnanimiCoetusErialaAmet
Ranet Mikko2012/Ielektroenergeetika
NeleValgepea2017/Ireklaam ja turundus, BA
AnastasiiaKarpushkina2018/IIsuuline tõlge, MA
Jaak JoonasKeldoja2019/IItootearendus ja tootmistehnika, BSc
MaibelNapa2017/IEuroopa õpingud, mag
MalleRoosild2019/IIkeemia, MSc
VahurTambaum2016/IIärirahandus ja majandusarvestus, MA
Hans MihkelUustalu2018/IIkasutajakogemuse disain