Tallinna koondis

Tegevliikmed

EesnimiPerekonnanimiCoetusErialaAmetPilt
Margus Ader2015/IIajaloo- ja ühiskonnaõpetaja, magAbiesimees
TriinEvard2018/IlogistikaRevisjonikomisjoni liige
MartinGrosberg2017/Ielektrotehnika, elektroonika, mag
Keiu-AnettHellaste2012/IIbiomeditsiin, mag
AnastasiiaKarpushkina2018/IIsuuline tõlge, magKrooniku kohusetäitja
MattisKäst2018/IelektritehnikaMajavanem
MeelisLutsar2018/IinformaatikaKirjatoimetaja
LennartLüsi2011/IIinformaatika
Erki Maido2016/IIajalugu, mag
JevgeniMatin2011/IIelektroenergeetika, MScMagister Referendi
MarkMeema2011/IIgeotehnoloogia, MScJoogivanem
TriinuRannula2015/Iinfoteadus, mag
AdelheidRekker2014/Irõiva- ja tekstiiliala ressursikorraldusRevisjonikomisjoni liige
Laura-MariaRiisalu2017/Iajaloo- ja ühiskonnaõpetaja, magEsimees
Taavi Rikanson2015/IIinfotehnoloogiaArvutivanem
LeoRummel2009/IIsoojusenergeetika, dokArhivaar
ElinaRätsep2016/IIromaani keeled ja kultuurid
SandraSagor2017/IIgeoökoloogiaRaamatukoguvanem
MeritSalumets2016/IIintegreeritud loodusteadusedSpordivanem
MärtSaum2012/Igeotehnoloogia
AiaSimm2009/IImolekulaarne biokeemia, MSc
JörgenSlet2012/Ibiokeemia, mag
Vahur Tambaum2016/IIärirahandus ja majandusarvestus, MALaekur
SigridTeppart2011/IIinfokorraldusVanamees
Klaus Erik Tihhonov2017/IIfilosoofia
Mihkel Vaher2014/II majandus, magRevisjonikomisjoni liige
NeleValgepea2017/Ireklaam ja turundus, BA
Nele Viks2015/IIürituste korraldamine BA (Honors)

Noorliikmed

EesnimiPerekonnanimiCoetusErialaAmet
Jaak Joonas Keldoja 2019/IItootearendus ja tootmistehnika
KärtKoolmann 2019/IImatemaatika
IndrekKutser2017/IIinformaatika
RiinaMeldre 2019/IILähis-Ida uuringud
Malle Mihkelsoo2019/IIkeemia MSc
JelizavetaSalnikova2018/IIbioloogia (kõrvalainega)

Eemalviibijad

EesnimiPerekonnanimiCoetusErialaAmet
KerlinErman2007/IIGeotehnoloogia
Ranet Mikko2012/Ielektroenergeetika
MaibelNapa2017/iajalugu, BA
AstridPromet2013/Ikeskkonnakorraldus, MSc
AnnaSimga2017/IIeesti filoloogia
HelinaTorv2018/IImuinsuskaitse ja konserveerimine, BA
Hans MihkelUustalu2018/II