Back

Tegevliikmed

EesnimiPerekonnanimiCoetusErialaAmet
Margus Ader2015/IIAjaloo- ja ühiskonnaõpetaja, MARevisjonikomisjon
SanderJõe2022/IIHoonete tehnosüsteemid ja sisekliimaAbiesimees
KärtKoolmann2019/IIPedagoogikaRevisjonikomisjon
MattisKäst2018/IElektritehnika, DipHEArvutivanem
MeelisLutsar2018/IInformaatikaVanamees
LennartLüsi2011/IIInformaatikaKohtuliige
Erki Maido2016/IIAjalugu, MA
JevgeniMatin2011/IIElektroenergeetika, MSc
VictoriaMitt2020/IIEttevõtlus ja ärijuhtimine, BALaekur
RanetMikko2012/IElektroenergeetika
ElinaRätsep2016/IIRomaani keeled ja kultuuridMagister cantandi
Taavi Rikanson2015/IIInfotehnoloogia, DipHEKohtuliige
LeoRummel2009/IIÄrikorraldus, MAKohtuliige
MärtSaum2012/IGeotehnoloogia
AiaSimm2009/IIMolekulaarne biokeemia, MScRaamatukoguvanem
HenrietteSülluste2020/IIPsühholoogiaEsimees
SigridTeppart2011/IIInfokorraldus, BAMagister referendi
Hans MihkelUustalu2018/IIKasutajakogemuse disainSpordivanem
Mihkel Vaher2014/II InformaatikaJoogivanem
LindaVaher2021/IIÕigusteadus, magKirjatoimetaja

Noorliikmed

EesnimiPerekonnanimiCoetusErialaAmet
RasmusAukust2023/IIHoonete sisekliima ja veetehnika
JohannaKahem2023/IIToll ja maksundus
Kai LiisKärner2021/IIEttevõtlus ja ärijuhtimine, BA
Mari LiisKeevallik2023/IIFilmiproduktsioon, BA
KaritaReidla2023/IÕde
MalleRoosild2019/IIMolekulaarne biokeemia ja ökoloogia, MSc
Sixtyn-GloriaToomas2023/IBioloogia, BSc
Kert Väljak2023/IIVisuaalne kommunikatsioon

Eemalviibijad

EesnimiPerekonnanimiCoetusErialaAmet
Ksv! DoloresEamets2020/IIE-tervis, MSc
Nrl! MeriliHindreus2023/IILoodusteaduste õpetaja, mag
Nrl! Karola KarmenKänd2023/ISaksa keel ja kultuur
Nrl! MarkoKesler2023/IInformaatika, MSc
Ksv! KristiineKört2020/IIÜhiskonna ja infoprotsesside analüüs, mag
Ksv! MarkusLensment2020/IPedagoogika, BARevisjonikomisjoni liige
Ksv! Klaus ErikÖöbik (Tihhonov)2017/IIFilosoofia, BA
Ksv! TriinuRannula2015/IMuinsuskaitse ja konserveerimine, mag
Ksv! Laura-Maria Riisalu2017/IAjaloo- ja ühiskonnaõpetaja, MA
Ksv! SandraSagor2017/IIGeoökoloogia, BSc
Ksv! JörgenSlet2012/IKeemia, BSc