Liitumine

EÜS Põhjalaga saavad liituda kõik organiseerumata mees- ja naissoost üliõpilased nii Tartus kui ka Tallinnas. Liitumine toimub üldiselt semestri alguses, kuid huvitatud saavad ühineda ka semestri keskel. Põhjalaga on võimalik liituda ka pärast ülikooli lõpetamist.

Enne liikmeks astumist tutvu Seltsi elu ja liikmetega. Parim võimalus selleks on külastada külalisõhtuid, mis toimuvad iga semestri alguses, kuid üritusi, millest saad osa võtta, toimub aastaringselt. Kirjuta ühele allpool toodud aadressidest e-kiri või võta ühendust Facebookis ja uuri lähemalt!

2021. aasta sügissemestril on Tallinna koondisega võimalik tutvuda 16. ja 24. septembril ja 1. oktoobril.

Tartu koondisega liitumiseks võid pärast külalisõhtul osalemist saata digiallkirjastatud avalduse aadressile tartu-juhatus@pohjala.ee. Paberkandjal avaldusi ootame külalisõhtutel ja meie postkasti aadressil Jakobi 23.

Avaldus Tartu koondisega liitumiseks

2021. aasta sügissemestri külalisõhtud Tartus toimuvad 8. septembril, 30. septembril ja 26. oktoobril algusega kell 20.00.

NB! Külalisõhtutel osalemiseks on vaja kohapeal ette näidata COVID tõend (immuniseerimine või läbipõdemine mitte rohkem kui 6 kuud tagasi) koos isikut tõendava dokumendiga.